شبهات حجاب-سوال ششم

mahdi ۱۰:۱۷ ب.ظ ۰

۶- با حجابی: افزایش التهاب و جلب توجه/ بی حجابی: عامل اشباع شدن جامعه

روح بشر فوق العاده تحریک پذیر است. اشتباه است که گمان کنیم تحریک پذیری روح بشر محدود به حد خاصی است و از آن پس آرام می گیرد. همان طور که بشر – اعم از مرد و زن از تصاحب ثروت و از تملک جاه و مقام سیر نمی شود و اشباع نمی گردد، در مورد نیروی جنسی نیز چنین است. هیچ مردی از تصاحب زیبا رویان هیچ زنی از متوجه کردن مرد تصاحب قلب آنان و بالاخره هیچ دلی از هوس سیر نمی شود.

(مسئله حجاب شهید مطهری، ص ۸۰)

- وقتی با رعایت حجاب جاذبه های جنسی زن پنهان می شود چه التهابی در مرد بوجود می آید؟

- بر فرض، اگر حجاب زن موجب جلب توجه و افزایش التهاب می شود(که مسلماً درصد آن بسیار کمتر از یک فرد بی حجاب و آراسته خواهد بود) این سال مطرح می شود جلب توجه به چه چیزی رخ  داده جلب توجه به کدام جاذبه زن بوده در واقع این جلب توجه مفسده ای نخواهد داشت.

- کریستین سن می نویسد: در نقش شکار طاق بستان فقط چند تن از سه هزار زنی که خسروپرویز در حرم داشت می بینیم این شهر یاران هیچ گاه از این میل سیر نمی شدند. دوشیزه و بیوگان و زنان صاحب اولاد را در هر جا نشان می دادند به حرم خود می آورد. هر زمانی که میل تجدید حرم می کرد نامه ای چند به فرمانروایان اطراف می فرستاد و در آن، وصف زن که عیار را درج می کرد. پس عمال او هر جا زنی را با وصف نامه مناسب می دیدند به خدمت می بردند.

(کریستین سن، ایران در زمان ساسانیان)

از این گونه جریانها در تاریخ قدیم بسیار می توان یافت. در تاریخ جدید این جریانها به شکل حرمسرا نیست. به شکل دیگر است، با این تفاوت که در جدید لزومی ندارد کسی به خسروپرویز و هارون الرشید امکانات داشته باشد، در جدید به برکت تجدد فرنگی برای مردی که یک صد هزارم پرویز و هارون الرشید امکانات داشته باشد میسر است که به اندازه آنجنس زن بهره کشی کند.

(استاد مطهری، مجموعه آثار، ج ۱۹ ص ۴۲۷ با کمی تلخیص)

- اگر در جوامع غربی مردان ظاهراً به نوع پوشش زنان بی توجه هستند در واقع غریزه(سیری ناپذیر) مردها اشباع نشده بلکه آنچه رخ داده این است که آستانه رضایتمدی آنها رفته است در واقع روابط جنسی برقرار می شود بدون اینکه فرد کاملا ارضا شود. انسان غربی هر چه در ارضاء این غریزه پیش رفت این میل متوقف شد؛ به جایی رسیدند که دیگر برای مرد کافی نبوده و به همجنس گرایی روی آورد تا آن جایی که این کار وجهه قانونی نیز پیدا کرد. پس از آن به ارتباط جنسی با حیوانات روی آوردند سپس به ارتباط جنسی با ؟؟ و اکنون نمی دانند با این غریزه سرکش چه کنند، یعنی در واقع روز به روز آستانه تحریک پذیری انسان غربی بالاتر رفت ولی به آرامش نرسید.

- اگر بر فرض مرد با این آزادی ها سیر شود آن جامعه ای به یک جامعه بیمار تبدیل شده که در آن ازدواجی رخ نخواهد داد.

وقتی مرد پذیرفت که بنگرد و زن پذیرفت که نگریسته شود، همان طور که جان برگ می گوید: مردان به زنان می نگرند و زنان به خود نگاه می کنند که مورد تماشا قرار گرفته آیا دیگر چیزی برای دفاع باقی می ماند؟ چرا مرد به خانه و خانواده وفادار باشد؟ اصلا چرا خانه و خانواده شکل بگیرد؟ استحکام خانواده مفهومی نخواهد داشت.

(لیندری کان)

در جوامع غربی به جای تن دادن به سختی ها و دردسرهای تشکیل خانواده، از بازار آزاد و حرمسرای عمومی جامعه بهره می برند و به تعبیر ویل دورانت: « مانند بالزاک کشف می کنند که خرج یک عیب و ننگ از خرج خانواده کمتر است »

(ویل دورانت، لذات فلسفه، ص ۱۶۹، حجاب اسارت یا آزادی ص ۱۱۰)

- تمهیدات دین این است که سطح رضایتمندی را در یک نقطه نگه دارد و مرد از ارتباط جنسی با همسر خود در کانون خانواده احساس لذت و رضایت کند و حرص انسان کنترل و این با طبیعت انسان نیز سازگار است.(که ارتباط جنسی با حیوانات، اشیاء، همنجس گرایی و غیره هرگز با طبیعت انسان سازگار نیست)آتش غریزه با تحریک آن خاموش نمی شود بلکه شعله ور می گردد.

(نسخه جوان و کنترل غریزه، ص ۸۲)

- جوامع غربی با بی حجابی و آزادی های بی حد و مرز جنسی و نمونه هایی آشکار از اوج التهاب در جامعه هستند که امروزه جامعه شناسان غربی از علاج آن وامانده اند.

استاد مطهری درباره ی پرادعاترین کشور مدعی ایجاد دموکراسی و تمدن می نویسد:«طلاق گرفتن در آمریکا به آسانی تاکسی گرفتن است!… در نیمه دوم قرن بیستم آن ضرب المثل در آمریکا معروف شده که «عشق دوم دلپذیرتر است!» سراب طلاق نه تنها ازدواج زوج های جوان بلکه حتی مادران آنها و زن و شوهران قدیمی را نیز به سوی خود می کشد تا که از جنگ جهانی دوم به این طرف سطح طلاق در آمریکا از میانگین ۴۰۰ هزار طلاق در سال پایینتر نرفته … و سن متوسط زن طلاق گرفته امریکایی ۴۵ سال است. از هر ۴ زن مجرد آمریکایی یکی الکلی می شود و اینها ۳ برابر بیشتر از زنان شوهردار خودکشی می کنند.

(نظام حقوق زن، شهید مطهری، حجاب آزادی یا اسارت، ص ۱۹۷)

- اگر منظور از التهاب، جاذبه شخصیتی زن باشد بله حجاب این جاذبه را ممکن است ایجاد کند زیرا همیشه مرد تصویری که از شخصیت زن در ذهن خود دارد باید این باشد که وی چیزی که الان مشاهده می کند ارزش بالاتری است که در معرض دید مرد قرار نگرفته این زن را مقایسه کنید با زنی که حجاب ندارد و ظاهر و باطنش را مرد می تواند ببیند.

- در اینجا توجه شما را به برخی از آمارهایی که رد مورد مشکل بی حجابی در کشورهای غربی، جایی که مردم باید بر اثر بی حجابی اشباع شده باشند! به دست آمده جلب کنیم:

بانو«فانی دشانم نویسنده مجله معروف ال» در مورد زنان دانمارکی تحقیقاتی کرده که خلاصه ای از گزارش او را در زیر می خوانید:

ازدواج های دختران دانمارکی «شتاب آلوده» است. زیرا که عروس پیش از ازدواج رسمی باردار شده است. یک دختر دانشجوی دانمارکی می گفت: در کشور ما خانواده و مدرسه، اخلاق را دفن کرده و به جای آن آزادی بی بند و باری را زنده کرده اند… آزادی جنسی برای دختر، با وجود همه پیشگیری ها و احتیاط ها، فقط یک نتیجه دارد.

(یک کودک بی پدر!) (مجله ال به نقل از کتاب برای چشمهایت ص ۴۰ و ۴۱)

- طبق آمارگیری در انگلستان ۴۱% زنان ۱۶ تا ۳۰ ساله از اینکه احتمالا مورد تجاوز قرار گیرند بطور دائم بسیار نگرانند. بیش از ۱۱% زنان انگلیسی معتقدند که به هر حال یک روز از سال مورد تجاوز قرار خواهند گرفت. ۴۰% زنان آژیرهای هشداردهنده تجاوز جنسی استفاده می کنند و ۷% زنان در کلاسهای آموزش دفاع شخصی آموزش دیده اند.

(جمهوری اسلامی ۲۳/۹/۶۴)

- تجاوز به عنف از هر ۳۴ دقیقه یک فقره به هر ۱۴ دقیقه (یک فقره) رسیده، طبق نوشته مجله آمریکایی نیوزویک هر سال ده ها هزار کودک در اروپا مورد تجاوز جنسی و سوء استفاده های دیگر قرار می گیرند و این آمار مربوط به دو دهه گذشته است (اکنون این آمار به طور وحشتناک افزایش یافته است)

(فمنیسم در آمریکا تا سال ۲۰۰۳)

- در آمریکا از هر ۴ نوزاد یکی نامشروع است، تنها در سال ۱۹۷۹ بیش از ۵۹۷۰۰۰ کودک نامشروع در آمریکا متولّد شده اند. در سوئد سالانه ۲۷۰۰۰ کودک نامشروع متولد می شد.

(عوامل فساد ص ۸۵، داستانهایی در پوشش حجاب ص ۸۲)

آیا به نظر شما در این جوامع غریزه جنسی با وجود بی عفتی اشباع شده است؟!!

فرستادن دیدگاه »

عضویت در خبرنامه

مطالب جدید بهشت مسلمین در ایمیل شما

به ما بپیوندیـــــد